Co wyróżnia nasze szafki łazienkowe?

Co wyróżnia nasze szafki łazienkowe?

Co wyróżnia nasze szafki łazienkowe?

Żyjemy w erze zmian – każdego dnia na świecie wprowadzane są nowe rozwiązania technologiczne, które usprawniają codzienne życie. Rozwiązania te nie dotyczą jednak wyłącznie technologii czy motoryzacji, ale także mebli. Nasze meble łazienkowe są wykonywane w nowoczesny sposób z zastosowaniem inteligentnych rozwiązań – sprawdź, jakich!

System cichego domykania

Cichy domyk to funkcja, dzięki której szuflady czy drzwi otwierają się i zamykają płynnie i bezdźwięcznie. Takie rozwiązanie jest nie tylko ciche, ale przede wszystkim wygodne. Przy zamykaniu szuflady wystarczy bowiem delikatnie ją popchnąć, aby samoistnie zamknęła się do końca, nie wydając przy tym żadnego odgłosu.

Wszystkie kolekcje mebli łazienkowych z naszego sklepu są wyposażone właśnie w tę funkcję. Uważamy, że tego typu systemy powinny być w naszych czasach codziennością, a wyposażone w nie meble nie powinny stanowić trudno dostępnego ,,towaru luksusowego”.  Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na asortyment, który spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych klientów!

Wykorzystanie płyty MDF

Płyta MDF to nowoczesny materiał o dużej wytrzymałości, który nadaje się świetnie do produkcji mebli łazienkowych. Szafki łazienkowe powinny być odporne na działanie wilgoci i detergentów – to właśnie z myślą o łazienkach producenci mebli wykorzystują płytę MDF.

MDF to materiał najwyższej jakości, prasowany i utwardzany w procesie produkcji. Duża wytrzymałość idzie tutaj w parze z pięknem: płyty mogą być z łatwością cięte na dowolny kształt. Dzięki temu materiał wykorzystywany jest zarówno w meblach o kanciastych kształtach, jak i w kolekcjach stawiających na zaokrąglone, obłe kształty. Powierzchnia płyt jest gładka, jednorodna i pozwala na wykończenie mebli do łazienki na dowolny sposób – w końcu wszyscy stawiamy na modne meble łazienkowe!

Sprawdź już dziś naszą kolekcję, a przekonasz się, że wytrzymałość mebli idzie w parze z pięknem: cudnalazienka.pl/meble-lazienkowe

Foliowanie mebli

Łazienka to pomieszczenie szczególnie narażone na działanie wilgoci. Foliowanie ma na celu zabezpieczyć mebel właśnie przed działaniem wilgoci i czynników zewnętrznych, dzięki czemu unikniemy późniejszych odbarwień, odkształceń czy gnicia.

Wbrew pozorom, folia meblowa nie wygląda jak zwykła folia. Dzieli z nią jedynie nazwę – w rzeczywistości jest niewidoczna i całkowicie wtopiona w płytę MDF, dzięki czemu można wykończyć mebel na dowolny kolor czy wzór.

Szafki pod umywalkę zabezpieczone folią są łatwe do utrzymania w czystości. Trudno je zabrudzić, a mycie wodą czy detergentem przebiega szybko i bez obaw o namoczenie materiału, który dzięki procesowi foliowania staje się odporny na wilgoć.

Nowoczesne rozwiązania to nie tylko namacalne technologie. Procesy produkcji, możliwości wykończeniowe i materiały mają równie duży wpływ na efekt końcowy. Sprzedawane przez nas meble łączą wszystkie powyższe zalety, dzięki czemu sprawiamy, że polskie łazienki nabierają piękna i funkcjonalności!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium